Spam i polecane blogi :)

Tutaj można zamieszczać zaproszenia na swojego bloga, bądź nominacje do Liebster Awards :)
Osoby, które będą umieszczały zaproszenia w postach z rozdziałami będę usuwała bądź zgłaszała jako spam. Z góry dziękuje za zapoznanie się z tym postem.

 Polecam :

18 komentarzy:

 1. Nominowałam Cię do Liebster Award!
  Pozdrawiam :)

  http://opowiadania-z-szuflady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. [SPAM] "Zamknij oczy, spowolnij oddech, odpręż się i wsłuchaj w melodię, która trafia wprost do serca. Raz usłyszana nigdy z niego nie wyjdzie. Jednak, jeśli trafi do niego ta nieudolna, bezsensowna i nie niosąca z sobą nic ważnego przestaniesz odróżniać każdą inną. Dlatego, należy pozbyć się marionetek show-biznesu i zbawić rynek muzyczny osobami, które znają się na rzeczy." Opowiadanie muzyczne, które ukaże ci jakie trudności i konsekwencje niosą ze sobą wybory życiowe i dążenie do spełnienia marzeń. Z bliskimi sercu osobami... będzie to łatwiejsze.
  lullaby-of-hope.blogspot.com/ Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Amy Moore jest prawie pewna, że nie wybiorą ją po raz drugi. Mija dokładany rok od obietnicy czternastolatki. Dziewczyna ciężko ćwiczyła na treningach, chcąc wywiązać się z przysięgi i wygrać Głodowe Igrzyska mając osiemnaście lat. Wszystko szło zgodnie z planem, gdyby nie jedna mała karteczka na trzecich dożynkach Amy…
  Opowiadanie jest oparte na książce Igrzysk Śmierci autorstwa Suzanne Collins.

  Zapraszam - igrzyska-amy-moore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Z czym kojarzy się Tobie kolor zielony?
  Mi z harmonią, spokojem i równowagą – każdy przynajmniej raz słyszał, że kolor zielony pomaga w odnajdowaniu spokoju.
  Więc, co powiesz na zielone oceny?
  Wejdź i sprawdź nas!
  http://zielone-oceny.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jasmine to nastolatka prowadząca zwykłe życie. Jednego dnia wszystko się zmienia. Poznaje prawdę i musi zmierzyć się z przeznaczeniem.
  http://strazniczkajasmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/
  Opowiadanie z One Direction, którzy wcielają się w rolę wampirów i wilkołaków :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Suuper blog, będe wpadać. Widać że znasz się na rzeczy, piszesz przyjemnie. Poszerz trochę miejsce postu, bo ciągle trzeba skakać z linijki do linijki.

  Liczę na rewanż: http://thext.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. http://sekrety-mojej-logiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Blog świetny. Dodaję Cię do obserwowanych. Kocham fantasy.

  I również zapraszam do mnie:
  http://you-have-to-believe-in-yourself.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Odmówiłam oceny bloga. Powód na http://pomocne-oceny.blogspot.com/

  ~ Immortalis.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć,
  chciałam zaprosić cię do dołączenia do 'Pisane z pasją'. Jest to stworzony przeze mnie katalog blogów, na którym chciałabym, i to bardzo, zobaczyć twojego bloga.
  Pozdrawiam i zapraszam: http://planeta-weneei.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. O i chciałabym zaprosić cię na moje opowiadanie: przekleta-nawiecznosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. [SPAM]

  crazylovelytrue.blogspot.com

  Allie Viche. Dziewczyna pełna fantazji, wiary w siebie i uśmiechu. Nigdy nie traci nadziei i stara się być sobą. Jej nietypowe nazwisko zawsze ją zastanawiało, ale nie zwracała na to zbytniej uwagi. Któregoś dnia, dowiaduje się prawdy o sobie i swojej rodzinie.

  Osobie, która ufa tylko sobie trudno chyba znaleźć przyjaciół, prawda? Skyler Smith jest tego doskonałym przykładem. Nie umie otworzyć się na innych i nigdy nie zmieni swych postanowień. Nie chce się zakochiwać, aby nie została zraniona. Przyjaźń jest dla niej nie lada wyzwaniem. Czy je podejmie, oraz czy uda jej się oprzeć urokowi nowego na uczelni chłopaka?

  OdpowiedzUsuń
 15. [SPAM]
  Na początku był sen. Las, małe stworzenie, postać odziana w długą szatę od której promieniowała straszliwa moc i kilka słów, które okażą się prawdą. Co najdziwniejsze sen został zapomniany na 11 lat, a po tym czasie znowu powrócił.
  Tyle że nie był to zwykły sen. Ten sen miał zmienić wszystko, co do tej pory Clarissa znała. Teraz głupie opowiastki miały stać się prawdą, a ona miała zostać sama.
  Clary będzie musiała podjąć wiele trudnych i bolesnych decyzji, które mogą zranić wszystkich w koło, nawet tych nieznajomych ludzi. Ale nie tylko ludzi... także i osób z nie tego świata. Takich których uważa się za wymyślone bajki, przez które sprzedają się na świecie miliony książek, a filmy i seriale są oglądane z zaciekawieniem i lekkim przerażeniem.

  Jeśli nie zainteresował cię opis, może spodoba ci się zwiastun:
  http://www.youtube.com/watch?v=ef8kRiInRx8&feature=youtu.be

  Zapraszam, na przygody Clarissy Hall, oraz przepraszam za spam.

  + Przepiękny szablon, pozazdrościć tylko. xx

  OdpowiedzUsuń
 16. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam wszystkich na:
  http://smocza-kompania.blogspot.com

  Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
  Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Uzależniony od kobiet, nikotyny, szybkiej jazdy i czarnej magii Książę Trzy Róże przemierza świat śmiertelników w poszukiwaniu rozsypanych koszmarów stwórcy, jak i samego siebie.
  MICHAELRISKE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń

Bo komentarz motywuje, wiesz?